رحمت و نعمت دو واژه پرکاربرد در قرآن کریم می باشند که دارای معانی گسترده ای می باشند، در این مطلب به اختصار توضیحاتی در مورد فرق نعمت و رحمت و مفهوم این دو کلمه ارائه داده ایم که برای آشنایی با این مفاهیم در ادامه می توانید...

خواب های ما به چند دسته ترسناک، تلخ و شیرین تقسیم می شوند، خواب های ترسناک حس ناخوشایندی به انسان می دهند، ولی میتوانید از تعبیر این کابوس ها جلوگیری کنید.

تغییر سن انسان تنها مربوط به دنیای مادی است و در روز قیامت همه انسان‌ها در سنی مشخص حاضر می‌شوند، عمر افراد نیز در بهشت و جهنم با زندگی دنیوی آن‌ها تفاوت دارد.

همه انسانها هنگام بروز بلا و گرفتاری به دنبال راهکار مناسب هستند. در آموزه های دینی، آیات و روایات متعددی برای دفع بلا و گرفتاری و محفوظ ماندن از مشکلات توصیه شده است.

شعر و غزلیات ویژه ای برای شهادت امام رضا علیه السلام وجود دارد، اشعار کوتاه و بلند بی نظیری که می توانیم از آن ها برای شهادت امام رضا (ع) استفاده کنیم.

اوج گیری پیاده روی اربعین به شکل میلیونی به زمان سقوط صدام در سال ۲۰۰۳ برمیگردد که با ایجاد فضای باز ناشی از سقوط حزب بعث، شیفتگان به صورت محدود پیاده روی اربعین را احیا کرده و رفته رفته با استقبال قابل توجهی مواجه شد.

ویژه نامه در سالروز اربعین حسینی با گفتارها و یادداشت هایی از: رسول جعفریان، محمدرضا سنگری، محسن اسماعیلی، جواد محدثی و ...