بزرگترین تولیدکننده وسایل نقلیه ریلی جهان، قطاری با آلایندگی صفر راه‌اندازی کرده است که به وسیله سلول‌های سوختی هیدروژنی با یک بافر ابرخازن کار می‌کند.

با شروع سال نو میلادی مردم در اقصی نقاط جهان مشغول شادی و جشن گرفتن بعد از همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ می‌باشند. در ویدیویی لحظه شروع سال ۲۰۲۳ در کنار برج خلیفه در فضای مجازی منتشر شده است. واکنش اماراتی‌ها به...

ساکنان شهر مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک پس از ۵۵ سال با یک صبح برفی از خواب بیدار شدند در حالی که چندین بخش از شهر شاهد کاهش بی سابقه دما بود. این سومین باری است که این کشور شاهد بارش برف پس از سال ۱۹۶۷ است.

این روزها خیلی از ما کشور کره را با گروه محبوب BTS میش ناسیم اما چرا کره جنوبی با وجود هزینه ۲۰۰ میلیارد دلاری پایین ترین نرخ زاد و ولد را در جهان دارد؟

طبق ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نهیان بن مبارک آل نهیان وزیر تسامح امارات با شرکت در مراسم اعطای مدرک فارغ التحصیلی به دانشجویان دانشکده روانشناسی تطبیقی، از دادن مدرک به یکی از دانشجویان خودداری کرد و...

مردم بریتانیا حکومت چارلز و کامیلا را یک سلطنت موقت و انتقالی می دانند. چارلز سوم آنقدر ولیعهد بوده که دیگر با این عنوان خو گرفته است. اما پرنس ویلیام و همسر جوانش به خوبی می توانند روحی جدید به سلطنت بدمند.