نا آرامی ذهن باعث کاهش کیفیت زندگی می شود. برخی عادت های غلط که از آن ها بی خبر هستید علت آشفتگی ذهن هستند که با اصلاح آن ها آرامش به شما باز میگردد.

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو هستید میتوانید از خوردنی های ضد چربی خانگی و بسیار آسان استفاده کنید.

سویه جدید ویروس کرونا به نام امیکرون این روزها به شدت درحال افزایش است بنابراین برای محافظت از خود در مقابل امیکرون باید از رفتن به برخی مکان ها جلوگیری کنید.

سعی کنید روزانه هشت لیوان مایعات مانند آب، چای بدون کافئین یا سوپ مصرف کنید تا بدن خود را هیدراته نگه دارید و گلوی تان خشک نشده و مرطوب باقی بماند.

پوست صاف و شفاف رویای هر خانمی است زیرا تاثیر زیبایی پوست بر زیبایی چهره غیر قابل انکار است. برای آنکه پوستی صاف و زیبا داشته باشید به این نکات توجه کنید.

زیرسویه بی‌ ای ۲(BA.۲) اُمیکرون با افزایش شیوع در برخی کشورها به دلیل انتقال‌پذیری بالقوه بالاتر تیتر خبرها شده اما کارشناسان هنوز در مورد این زیرسویه چندان نگران نیستند.

در برخی کشور‌های دنیا واکسن‌های تأیید شده برای گروه سنی زیر ۱۲ سال، فایزر، سینوواک و سینوفارم است و البته سوبرانای کوبا که برای کودکان بالای ۲ سال این کشور تزریق شده است.

در واقع هر گرسنگی به معنای نیاز بدن ما به مواد غذایی نیست گاهی اوقات گرسنگی عوارض برخی بیماری‌ها یا شرایط خاص بدن است.

تکنولوژی قرار نیست همیشه خوب باشد؛ این را خبرهای افراد آسیب‌دیده از افزایش عمل‌های جراحی زیبایی به ما می‌گوید. حتی قرار است گاهی تبدیل به فاجعه شود، وقتی حرف از کشته‌شدن افراد به بهانه‌ زیباشدن به...