آرایش کردن یکی از کارهای مورد علاقه اکثر خانم هاست، آرایش صورت نکات پنهانی دارد که دانستن آنها به شما در داشتن یک آرایش بی نقص کمک زیادی خواهد کرد.

مدل و رنگ مو تاثیر زیادی در جذابیت چهره فرد می گذارد، بنابراین شما میتوانید با انتخاب رنگ مو متناسب با چهره تان زیباییتان را چند برابر کنید.

قبل از آرایش چشم باید راه های جذاب تر شدن آرایش چشم را بدانید که یکی از آن ها این است که مطابق فصل آرایش کنید، آرایش چشم در فصل زمستان چگونه باشد؟

زنان ژاپنی برای داشتن موهایی براق و زیبا مواد طبیعی را جایگزین مواد شیمیایی کرده و برای “صاف کردن مو”های خود از ماسک های گیاهی و جلبک های دریایی استفاده می کنند.

اغلب لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی هستند و نباید مشترک استفاده شوند. بسیاری از بیماری ها می توانند با استفاده وسایل دیگران، به بدن شما منتقل شوند.

رنگ مویی که انتخاب می کنید می تواند شما را پیرتر و یا جوان تر از آن چه هستید نشان دهد. پس خانم های میانسال در انتخاب رنگ مو باید دقت کنند.

آرایش های کم و ملایم ترند این روزهای دنیای مد است و طرفداران زیادی دارد، اینگونه آرایش ها بسیار ساده است و برای هرجایی مناسب است.

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد که باید قبل از انجام با تمام روش ها آشنا شوید و از مزایا و معایب آن ها کاملا مطلع باشید سپس بهترین روش را انتخاب کنید.

ماسک لب یا همان اسکراب لب به شما کمک می کند که نرمی صافی و همچنین سلامت لباهای خود را حفظ کنید. آب رسان های خانگی لب به شما در این صوص بسیار کمک می کند.