یکی از بهترین گزینه ها برای جذابیت و شیک شدن دکوراسیون منزل استفاده گیاهان خانگی است اما باید بدانید چه گیاهانی خانه را لوکس و زیباتر می کنند.

اگر فضای خانه برایتان تکراری و خسته کننده شده نگران هزینه های زیاد تغییر دکوراسیون نباشید. شما می توانید با ترفندهای ساده و ارزان خانه تان را زیباتر کنید.

رعایت اصول فنگ شویی باعث می شود که انرژی بهتر داخل منزل شما پخش شود، و در نتیجه چیدمان منزلتان زیبا تر به نظر برسد و به بیننده احساس آرامش را انتقال می دهد.

کاغذ دیواری یا رنگ و کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ و پتینه بهتر است یا کاغذ دیواری و تفاوت قیمت کاغذ دیواری و رنگ و ترکیب رنگ و کاغذ دیواری و کاغذ دیواری یا سرامیک و معایب کاغذ دیواری و مضرات کاغذ دیواری و کاغذ...

خانه‌های کوچک و پیش‌ساخته یک شرکت ساختمانی در آمریکا با استقبال بسیاری مواجه شده است، تا آن‌جا که ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا و از ثروتمند‌ترین افراد جهان نیز یک باب از آن‌ها را تهیه و شروع به زندگی...

اگر فضای خانه برایتان تکراری و خسته کننده شده نگران هزینه های زیاد تغییر دکوراسیون نباشید. شما می توانید با ترفندهای ساده و ارزان خانه تان را زیباتر کنید.

استفاده دوباره از شیشه های انواع مواد غذایی مثل سُس مایونز و رب گوجه فرنگی، به جز کمک به حفظ محیط زیست، می تواند خلاقانه و زیبا باشد.

داشتن روکش مبل برای محافظت از مبلمان برای هر خانه ای ضروریست اما باید در انتخاب جنس و رنگ آن نکات مهمی را رعایت کنید.

با فرارسیدن فصل تابستان و گرمای ناشی از آن، زمان مناسبی برای تعویض پرده ها می باشد. اما پرده با چه جنسی بخریم که در فصل تابستان موثر واقع شود؟

موکت ها بهترین گزینه برای زیبایی راه پله و جلوگیری از لیز خوردن افراد می باشند. اما باید در انتخاب فرش و موکت پله به نکات مهمی توجه کنید.