امروزه به دلیل مشغله های زیای که افراد دارند شادی کاهش یافته و خوشحال شدن سخت شده است اما بدانید که باید زندگی شاد و لذت بخشی داشته باشید تا به اهداف خود برسید.

یکی از مشکلات همیشگی آقایان انتخاب و خرید یک هدیه مناسب برای خانم هاست اما کار سختی نیست دادن چند هدیه با توجه به سلیقه آن ها برای هر خانمی مناسب است.

همه تازه عروس ها به دنبال راهی برای داشتن جایگاه ویژه در خانواده همسر هستند اما برخی تازه عروس ها رفتارهایی دارند که اصلا از نظر دیگران پسندیده نیستند.

اگر میخواهید زندگی مشترک شما به خوبی و آرامش سپری شود باید برای خوشحالی شریک زندگیتان تلاش کنید، و به خوب یا بد بودن حال طرف مقابل اهمیت دهید.

شخصیت شناسی از روی فرم بینی یکی دیگر از بخش های روانشناسی و شناخت ویژگی های افراد است که از این طریق و با در نظر گرفتن فرم و شکل بینی می توانید در مورد خود و دیگران بیشتر بدانید.

یک پژوهشگر حوزه زنان با تاکید بر این که محق شناخته شدن مردان در تصمیم گیری برای زنان، مهمترین نابرابری جنسیتی موجود در ایران است، گفت: وقتی مردان خانواده خود را محق می دانند که برای زیست فردی و اجتماعی زنان خانواده خود محدودیت...