سالاد مرغ و کاهو از انواع سالادهای سرد است که به دلیل داشتن مرغ در ترکیباتش یک وعده غذایی کامل و مغذی محسوب می‌شود.

لابه‌لای برگ‌های کلم نمک بپاشید و آن را برای حدود سه ساعت در دمای محیط بگذارید تا کلمتان کاملا نرم شود و آب بیندازد. درون ظرفی آب، پودر چیلی، سیر، زنجبیل، پیازچه و ترب را کاملاَ با هم مخلوط کنید.

کدبانوها برای خوشمزه تر شدن غذاها از انواع چاشنی ها و سس ها استفاده میکنند. یکی از بهترین سس ها برای طعم خوب غذا سس کلم بروکلی است که طرز تهیه ساده ای دارد.

ترشی بادمجان شکم پر یکی از انواع محبوب و متنوع ترشی‌هاست. این ترشی در کنار طعم ویژه‌ای که دارد، به دلیل داشتن ظاهر زیبا بسیار چشم‌نواز است. در این مطلب با طرز تهیه این ترشی خوشمزه در منزل همراه ما باشید.

با سیب زمینی می توان انواع سالاد سیب زمینی را درست کرد ما در این مطلب می خواهیم طرز تهیه یکی از این سالاد های فوری و بسیار خوشمزه را با شما به اشتراک بگذاریم.

ترشی سبزیجات یکی از انواع ترشی‌های ایرانی است که از ترکیب سبزیجاتی مانند بادمجان، لوبیا سبز، هویج و... با پوره گوجه تهیه می‌شود و بسیار آسان و خوشمزه است.

سالاد ایتالیایی مانند سالاد سزار ایتالیایی به راحتی در منزل تهیه می شود و در طرز تهیه سالاد ایتالیایی از مواد مقوی نظیر سیب زمینی و هویج و سینه مرغ و ذرت و تن ماهی و ماکارونی فرمی استفاده می شود.