یکی از پرطرفدارترین شیرینی ها در همه جای دنیا باقلوا است. باقلوا را می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید اما باید به نکاتی توجه کنید تا باقلوا خمیر نشود.

باقلوا یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین شیرینی ها در دنیاست. این شیرینی طرز تهیه ساده ای دارد اما عدم رعایت برخی نکات موجب خشک شدن باقلوا می شود.

برشتوک یکی از انواع شیرینی‌های سنتی ایرانی است که بسیار خوشمزه و پر طرفدار است. این شیرینی لذیذ از ترکیب آرد نخودچی، پودر قند، کره و شکلات تهیه می‌شود و پخت آن نیازی به فر ندارد.

یکی از شیرینی‌های خوشمزه و سنتی ایرانی شیرینی باسلوق است که از ترکیب نشاسته، گلاب، کره و گاه شیره انگور تهیه می‌شود. باسلوق هندوانه‌ای نوعی باسلوق ساده با طرح هندوانه است که انتخاب مناسبی برای پذیرایی شب یلداست.

کیک هندوانه نوعی کیک ساده وانیلی است که می‌توانید بدون نیاز به فر و تنها با اضافه کردن رنگ خوراکی سبز و قرمز به مواد آن کیکی شبیه به هندوانه بپزید که مناسب برای شب یلداست.

چیز کیک انار یکی از انواع چیز کیک‌های میوه‌ای است که ظاهر زیبا و طعم دلچسبی دارد و برای پذیرایی در شب یلدا بسیار مناسب است. در این مطلب با طرز تهیه چیز کیک تکنفره انار با ما همراه باشید.

بسیاری از انسان ها علاقه دارند که در کنار چایی و یا برای پذیرایی مهمان از شیرینی های خانگی استفاده کنند، به همین منظور به دنبال یک دستور پخت ساده هستند.

کوکی ها، شیرینی هایی با دستور پخت ساده هستند که معمولا در بیشتر مهمانی ها وجود دارند؛ اگر میخواهید کوکی هایی بی نقص داشته باشید باید یک سری نکات را رعایت کنید.