کنسرو برگ مو یکی از انواع روش های نگهداری برگ مو است که می توانید برگ موها را زمان طولانی بدون خراب شدن نگه دارید، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه کنسرو برگ مو در ادامه با ساعد نیوز همراه باشید.

کلسیم در روند رشد و تحکیم استخوان های بدن نقش بسزایی دارد. بهترین منبع تأمین کننده کلسیم مورد نیاز بدن شیر است. عده ای از افراد به موجب آلرژی، عدم تحمل لاکتوز و پیروی از رژیم غذایی گیاه خواری از مصرف محصولات لنبی به ویژه...

فلفل سیاه که نام دیگر آن پادشاه ادویه ها نیز هست از آن ادویه های تند و تیز و طعم دهنده های پر طرفدار است که در زمره ادویه جات محبوب هر کدبانوی آشپز جایگاه ویژه ای داشته و با بسیاری از غذاها و ادویه ها هارمونی است.

پوست میوه لیمو ترش روی دردهای مفصلی تاثیر خاصی دارد از آنجا که بخشی از خواص لیموترش در پوست آن قرار دارد، بنابراین بهتر است به جای دور ریختن از آن استفاده کنید و با روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت از آن برای درمان درد...

نوشیدن مخلوط یک لیوان آب با سرکه سیب از افزایش شدید قند خون جلوگیری می‌کند. این مطلب را بخوانید و با درمان سریع افزایش قند خون و بهترین زمان برای خوردن این معجون آشنا شوید.

آبجوی غیر الکلی،یکی از قدیمی ترین نوشیدنی ها محسوب شده و پس از چای و آب،به عنوان یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها محسوب می شود.