در شب یلدا علاوه بر خوردنی های خوشمزه، می توانید آش های مخصوص شب یلدا را تهیه کرده و سفره خود را رنگین تر و زیباتر کنید.

سوپ یکی از غذاهای پر طرفدار فصل سرماست و سوپ جو از انواع خوشمزه و محبوب سوپ‌هاست که به دو صورت قرمز و سفید تهیه می‌شود. در این مطلب با طرز تهیه سوپ جو قرمز لذیذ و لعابدار به سبک رستوران‌ها همراه ما باشید.

“سوپ شیر” با داشتن مقدار قابل توجهی کلسیم و انواع ویتامین ها غذایی مقوی و بسیار مفید برای کودکان و سالمندان محسوب میشود. این سوپ با ساده ترین مواد اولیه و هزینه کمی تهیه میشود.

مشکل این است که غذاهایی که برای صبحانه در ایران مصرف می‌شود معمولا محدود است و همین امر تمایل به خوردن صبحانه را کاهش می‌دهد. برای اینکه میل به خوردن صبحانه را در خود تقویت کنید چند راه دارید.

عده ای به دلیل حجم کاری و وقت کم، اکثراغذاهای صنعتی و آماده را ترجیح میدهند چون راحت و دردسترس هستند اما این خوراکی ها دارای ضررهای بسیاری برای بدن هستند.

قارچ یک ماده پرکاربرد در آشپزی به حساب می آید اما مشکل اکثر افراد عمر کوتاه و سریع فاسد شدن قارچ است تهیه کنسرو به شمادر نگهداری طولانی مدت قارچ کمک میکند.

امروز فینگرفود پایه ثابت جشن‌ها و مهمانی‌هاست و نوع جدیدی از غذاست که می‌توان آن را بدون استفاده از کارد و چنگال و تنها با استفاده از انگشتان دست میل کرد. کاناپ به معنای ساندویچ روباز یکی از انواع فینگرفود...

برخلاف آنچه همه تصور می کنند، سیب زمینی سرخ شده متعلق به کشور فرانسه نیست و اولین سیب زمینی سرخ شده جهان در کشور دیگری خورده شد.