در برخی کشور‌های دنیا واکسن‌های تأیید شده برای گروه سنی زیر ۱۲ سال، فایزر، سینوواک و سینوفارم است و البته سوبرانای کوبا که برای کودکان بالای ۲ سال این کشور تزریق شده است.

در واقع هر گرسنگی به معنای نیاز بدن ما به مواد غذایی نیست گاهی اوقات گرسنگی عوارض برخی بیماری‌ها یا شرایط خاص بدن است.

تکنولوژی قرار نیست همیشه خوب باشد؛ این را خبرهای افراد آسیب‌دیده از افزایش عمل‌های جراحی زیبایی به ما می‌گوید. حتی قرار است گاهی تبدیل به فاجعه شود، وقتی حرف از کشته‌شدن افراد به بهانه‌ زیباشدن به...

در ماه‌های سرد، پاک‌کننده‌های مبتنی بر کرم را انتخاب کنید و از شوینده‌های دارای الکل که پوست را خشک‌تر می‌کند، خودداری کنید. شب‌ها از مرطوب‌کننده غنی‌تری برای صورت خود استفاده...

داشتن سبک زندگی سالم یک مزیت غیرمنتظره برای شما به همراه دارد؛ پوستی سالم و درخشان. رعایت برخی نکات می‌تواند به اندازه استفاده از محصولات مراقبتی با هزینه‌های بالا بر پوست شما تأثیر بگذارد.

کوچینگ سلامت (Health Coaching) چیست؟ کوچ‌های سلامتی نه فقط بر میزان خوراک و تحرک بلکه بر سبک زندگی افراد نیز تمرکز دارند و سعی می‌کنند نتایجی در این زمینه‌ها برای مراجعان به وجود آورند.

اومیکرون در حال تبدیل شدن به سویه غالب است و همانطور که اروپا و آمریکا درگیر آن شده‌اند، کشور ما نیز کم‌کم به سمت افزایش موارد اومیکرون می‌رود.